Nasi Klienci cenią sobie wysoką jakość naszych produktów, modne wykonanie oraz uniwersalność. Stąd właśnie chętnie sięgają po żaluzje pionowe, które stanowią praktyczną ochronę wnętrz przed nasłonecznieniem. Są idealnym elementem aranżacyjnym. Dzięki wykorzystaniu delikatnych tkanin w jasnych kolorach nadają pomieszczeniu uroku i tworzą przyjemną atmosferę zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Szczególnie elegancko prezentują się we wnętrzach, w których znajdują się wysokie okna, wymagające odpowiedniego przyciemnienia. Żaluzje pionowe doskonale zwiększają poczucie prywatności w pomieszczeniu oraz pozwalają na samodzielną regulację nasłonecznienia.

W ofercie posiadamy również produkty posiadające specjalny atest higieniczny PZH. Świadczy o tym, że materiały użyte do wyrobu żaluzji pionowych nie szkodzą zdrowiu, co pozwala na zastosowanie ich w służbie zdrowia. Dysponujemy wariantem z dodatkowymi lamelami PCV, które ułatwiają regulowanie zaciemnienia w pomieszczeniu. Umożliwiają nie tylko pełne zasłonięcie okna, ale także szybkie i łatwe rozsunięcie paneli oraz wpuszczenie światła do pomieszczenia. Oprócz żaluzji pionowych prostych, polecamy również modele do okien skośnych.

Istnieje kilka możliwości rozsuwania żaluzji. Można je zasuwać i rozsuwać od sznura, do sznura lub od środka rozsuwane na zewnątrz. System przesuwania dobierany jest dla wygody klienta podczas pomiaru.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszyskie pytania