Produkowane przez nas rolety w kasecie to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują skutecznej i przy tym gustownej osłony przed słońcem. Pasują do każdego typu okna: PCV, drewnianego czy aluminiowego. Montowane są przy listwie szybowej, dzięki czemu nie uszkadzają okna, a ponadto tworzą z nim integralną całość.

Z przyjemnością informujemy, że rolety w kasecie to obecnie najczęściej stosowany system osłon okiennych i zarazem jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań. Spośród innych tego typu produktów wyróżnia je: estetyczny wygląd, niska cena, funkcjonalność, uniwersalność, duży wybór kolorów, dobór wysokiej jakości materiałów, aluminiowa kaseta i prowadnice w tej samej barwie. Połączenie wszystkich tych cech sprawia, że rolety tworzą elegancką i solidną całość.

Nasze rolety sprawdzą się w każdym typie pomieszczeń, przede wszystkim jednak w sypiali, salonie i łazience, biurze bądź gabinecie. Na podobnej zasadzie działają również dostępne w naszej ofercie rolety dzień-noc: tkanina również znajduje się w kasecie, zastosowano jednak inny system sterowania oraz materiał w pasy przepuszczające i nie przepuszczające światła. W ten sposób możliwe staje się uzyskanie efektu podobnego do tego, jaki otrzymuje się za pomocą żaluzji.

Najważniejsze cechy:

  • najbardziej popularne rozwiązanie, dodatkowo zintegrowane ze skrzydłem okiennym,
  • doskonale pasuje do wszystkich typów okien dzięki montażowi na listwie okiennej,
  • wygodny i praktyczny mechanizm sterujący,
  • użyty podczas produkcji materiał (PCV) pozwalający na znacznie ograniczenie przenikania światła do pomieszczenia.
  • system samohamujący, który umożliwia ustawienie tkaniny na idealnej wysokości,

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszyskie pytania