W pełni zdajemy sobie sprawę, że każde mieszkanie lub dom są inne – przy tym każde pomieszczenie w ich wnętrzu też może odróżniać się do reszty. Tak rozmaite aranżacje wymagają wykorzystania odpowiednio dopasowanych rozwiązań, również w zakresie osłon okiennych.

Dlatego przygotowaliśmy bogaty i stale uzupełniany wzornik z wszystkimi dostępnymi materiałami. Ponadto w naszej ofercie znajduje się ponad 1300 materiałów do wyboru tylko, umożliwiając jeszcze lepsze dopasowanie rolety, żaluzji lub plis do posiadanej aranżacji wnętrza.

Poniżej prezentujemy tylko niektóre z dostępnych materiałów. Wszystkie wzorniki materiałów i kolorów przywozimy do klienta. Tak duży wybór kolorów sprawia że łatwiej jest wybrać materiał we własnym domu.

Niejednokrotnie istnieje potrzeba zastosowania materiałów o specjalnych właściwościach, dlatego w ofercie posiadamy również takie materiały, których można używać na zewnątrz, przeznaczonych do dezynfekcji oraz  z atestem B1 tkaniny trudnopalne.

To tylko niektóre z wybranych materiałów, ponieważ w ofercie posiadamy ponad 1300 różnego rodzaju materiałów do rolet, żaluzji i plis, dlatego aby ułatwić wybór  wzorniki z kolorami przywozimy do klienta.

Najważniejsze cechy:

  • duża ilość nowych kolekcji materiałów
  • katalogi przywozimy do klienta i prezentujemy podczas pomiaru
  • dostępne materiały trudnopalne i zmywalne
  • nowość dostępne materiały przeznaczone do dezynfakcji
  • nasze materiały są impregnowane i posiadają atest PZH

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania