Rolety zewnętrzne są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem w lecie ponieważ zatrzymują promienie słoneczne jeszcze przed oknem, roleta oddaje ciepło na zewnątrz przez co wnętrze pomieszczenie nie nagrzewa się w upalne dni, natomiast zamknięta roleta w zimie tworzy dodatkową barierę przenikaniem ciepła na zewnątrz pomieszczenie, co przekłada się na mniejsze rachunki za chłodzenie w lecie czy też dogrzewanie pomieszczeń zimą.

Rolety zewnętrzne wykonywane przez naszą firmę mają jeszcze szereg innych zalet, które pozwalają zabezpieczyć okno przed szkodliwym działaniem słońca, deszczu i śniegu. Stanowią także barierę trudną do przejścia dla nieproszonych gości.

Zasunięte rolety aluminiowe utrudniają dostęp do okna przez co skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed włamaniem i wandalizmem. Istotną zaletą jest także ochrona przed hałasem w budynkach położonych blisko ruchliwych ulic lub innych źródeł hałasu.

Rolety zewnętrze bardzo często wyposażane są w silniki elektryczne, przez co niezwykle podnosi się komfort korzystania, gdyż rolety mogą być wtedy podnoszone za pomocą przycisku naściennego, ale także za pomocą pilota lub nawet aplikacji zainstalowanej w telefonie.

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszyskie pytania