Od kilku lat rolety w kasecie to najlepiej sprzedający się produkt w naszej firmie. Jest kilka powodów, dla których Klienci wybierają właśnie takie rozwiązanie. Roleta, w której stosujemy zwykły materiał, dobrze zaciemnia pomieszczenie (w zależności od koloru – czym ciemniejszy, tym lepszy efekt). Jeśli jednak chcemy otrzymać jasną barwę i duże zaciemnienie, możliwe jest zastosowanie materiału podgumowanego, który bez względu na kolor zatrzyma całe światło.

Istnieje jednak inne, bardzo praktyczne i zarazem stylowe rozwiązanie, które umożliwia swobodną regulację światła w pomieszczeniu. Rolety dzień-noc uzyskuje się poprzez zastosowanie dwóch warstw specjalnego materiału. Podzielone na przemian pasami tkaniny przepuszczającej i nieprzepuszczającej pozwalają na uzyskanie niezwykłego efektu i zarazem możliwość samodzielnej regulacji zaciemnienia. Gdy dwa pasy przepuszczające światło nałożą się na siebie, otrzymujemy tak zwany „dzień”. Z kolei gdy materiał prześwitujący nałoży się na nieprześwitujący, to otrzymujemy tak zwaną „noc”, a zatem większe zaciemnienie.

Udostępniamy trzy główne warianty koloru obudowy aluminiowej rolet dzień-noc, które trzeba dobrać do koloru okien w tym:

  • Kolory podstawowe biały i brązowy
  • Kolory dodatkowe antracyt, beżowy, srebrny
  • Okleiny drewnopodobne mahoń, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester, sosna

Rolety dzień noc to doskonałe rozwiązanie zarówno do domów mieszkalnych oraz biur, jak i obiektów komercyjnych. Można je także zastosować w sklepach, eleganckich gabinetach, a także w każdym innym miejscu – wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wygodna regulacja dostępu światła do pomieszczenia. Zarówno mieszkańcy, jak i klienci lub goście, docenią tą atrakcyjną, a przy tym i funkcjonalną osłonę okienną.

Do zalet montowanych w pomieszczeniach rolet dzień-noc należy przede wszystkim możliwość spoglądania na zewnątrz przy niemal opuszczonej rolce oraz swobodna regulacja światła. Jednak model dzień-noc zawdzięcza swoją popularność nie tylko funkcjonalności, ale także modnemu wykonaniu. Ozdobne pasy, dobór kolorów i materiałów sprawiają, że okna prezentują się bardzo stylowo, bez dodatkowych ozdób w postaci firan czy zasłon. Stąd też tak chętnie wybierane są do aranżacji wnętrz różnego typu: mieszkań, biur, gabinetów, punktów usługowych oraz handlowych.

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszyskie pytania