Rolety do okien dachowych są idealnym rozwiązaniem do każdego rodzaju okna dachowego. Przede wszystkim skutecznie chronią przed nadmiernym światłem i ciepłem. Dostępne w szerokim wachlarzu kolorów i o różnym stopniu przepuszczalności światła słonecznego.

Płynność regulacji przy odsłanianiu i zasłanianiu oraz możliwość sterowania nimi na różnych wysokościach czyni z nich bardzo funkcjonalny i ozdobny dodatek twojego poddasza. Ponad 300 kolorów i wzorów do wyboru przy pomiarze w Twoim domu. Nasze rolety wykonujemy tak aby pasowały do każdego rodzaju okna dachowego.

Rolety FAKRO stanowią bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu może „zapanować przyjemny mrok” w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku.

Wykonane są z eleganckiego, dekoracyjnego materiału, który nie przepuszcza światła. Posiadają boczne prowadnice, które umożliwiają zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji oraz nie przepuszczają światła bokiem i pozwalają na zaciemnienie wnętrza.

Posiadamy duży wybór kolorów i materiałów, także materiałów 100% zaciemnienia i z powłoką odbijającą światło i ciepło. Katalog z dostępnymi materiałami przywozimy do klienta, tak aby łatwiej było dobrać kolor do pomieszczenia.

Najważniejsze cechy:

  • mocna aluminiowa konstrukcja
  • wytrzymały mechanizm sprężynowy
  • prowadnice eliminujące prześwity boczne
  • duży wybór materiałów
  • obsługa za pomocą uchwytu

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania