Okna dachowe to powszechnie spotykane rozwiązanie stosowane w domach jednorodzinnych. Zapewniają one dostęp do światła słonecznego oraz świeżego powietrza, pomimo swojego pochylonego położenia. Niestety wiąże się to z problemem ze znalezieniem właściwych osłon okiennych, ponieważ powinny one przylegać do przestrzeni przyszybowej. Doskonałym rozwiązaniem są specjalne plisy do okien dachowych, które znajdują się właśnie w naszej ofercie.

Tego rodzaju żaluzje okienne pasują do okien najpopularniejszych producentów – Fakro, Velux, a także Roto. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego mechanizmu góra-dół, użytkownik może wygodnie regulować stopień dostępu światła do wnętrza. Jest to w szczególności istotne przy oknach dachowych, ponieważ położenie słońca znacząco wpływa na komfort osoby przebywającej w pomieszczeniu.

Udostępniamy żaluzje plisowane do okien dachowych w bogatej gamie kolorystycznej oraz w wielu wariantach wzorniczych oraz materiałowych. Pozwala to znacznie lepiej dopasować produkt do aranżacji wnętrza.

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszyskie pytania