Moskitiery stanowią skuteczną ochronę przed owadami, insektami oraz opadami z drzew i krzewów. Zapobiegają również ucieczce ulubionych zwierzątek domowych, jednocześnie zapewniając cyrkulację świeżego powietrza.

Najwygodniejsza moskitiera stosowana do osłonięcia drzwi to właśnie moskitiera z zawiasami. Zawiasy samo domykające moskitiery drzwiowej montowane są od zewnątrz do futryny z drugiej zaś strony przytrzymywane są na pomocą magnesów tak, więc wychodząc na balkon wystarczy je tylko delikatnie pchnąć a drzwi otworzą się i za chwilę same zamkną. Alternatywą dla drzwi z zawiasami jest moskitiera przesuwna najczęściej stosowana do drzwi przesuwnych lub w stolarce gdzie jedna część drzwi balkonowych to stałe szklenie.

Dostępna w kolorach: biały, brąz jasny i brąz ciemny oraz za dopłatą ze strukturą drewna złoty dąb, orzech i winchester.

Moskitiera drzwiowa to dobre uzupełnienie moskitier zamontowanych w oknach. Stosowana w celu zablokowania każdego otworu  drzwiowego przed wtargnięciem owadów. W drzwiach takich można zamontować przejście dla zwierząt domowych, występuje ono w trzech rozmiarach i kolorze białym i brązowym.

 

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszyskie pytania