Na rynku często można spotkać się z żaluzjami plisowanymi działającymi w pionie. Są one przystosowane do okien o różnych kształtach oraz wymiarach, jednak coraz więcej osób ma trudności ze znalezieniem rozwiązania do plafonów ( plis działających w poziomie ). W pełni zdając sobie z tego sprawę, przygotowaliśmy ofertę plis działających w poziomie, które można zastosować przykładowo przy świetlikach dachowych bądź innego rodzaju otworach. Tego rodzaju żaluzje znajdują również doskonałe zastosowanie w ogrodach zimowych.

Dzięki zastosowaniu mechanizmu góra-dół, plisy umożliwiają swobodną regulację dostępu światła do pomieszczenia lub ogrodu. Są one sterowane przy pomocy sznurka lub dedykowanego uchwytu i przedłużki, która umożliwia przesuwanie plisy na większych wysokościach.

Żaluzje plisowane do ogrodów zimowych i plafonów oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych, materiałowych oraz wzorniczych. Zależy nam, aby każdy Klient otrzymał dokładnie taki produkt, jaki spełni wszystkie potrzeby użytkowe oraz estetyczne. Dlatego zanim wykonamy plisę, przywozimy dostępne wzorniki bezpośrednio do Państwa domu.

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszyskie pytania