Moskitiery stanowią skuteczną ochronę przed owadami, insektami oraz opadami z drzew i krzewów. Zapobiegają również ucieczce ulubionych zwierzątek domowych, jednocześnie zapewniając cyrkulację świeżego powietrza. Rolowane moskitiery mocowane na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczenia do ramy okiennej. Wykonywane są na każdy wymiar okna lub drzwi po poprzednim dokładnym pomiarze.

W przypadku moskitier rolowanych przesuwanych w poziomie maksymalna szerokość wynosi 1500 mm. Alternatywą dla drzwi balkonowych lub bardzo wysokich okien jest moskitiera rolowana z mechanizmem sprężynowym wspomaganym sznurkiem koralikowym. Maksymalna wysokość zamykania wynosi 2200 mm tak, więc mogą być używane do drzwi balkonowych. Moskitiery rolowane polecane są do okien ze względu na konieczność podnoszenia ich od dołu. Do drzwi balkonowych polecamy moskitiery drzwiowe z zawiasami, przesuwne lub plisowane opisane w zakładce moskitiery drzwiowe.

Moskitiery rolowane są dostępne są w kolorach podstawowych biały i brąz

 

Estetyczne wykonanie wysoka jakość i trwałość to główne cechy tego produktu. Wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta na żądany wymiar.

moskitiera rolowana biała
  • Estetyczny wygląd dopasowany kolorem do futryny.
  • Brak konieczności demontażu na okres zimowy.
  • Idealnie nadają się też do okien dachowych.
  • Estetyczne wykonanie.
  • Trewła i elestyczna siatka.
  • Wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta na żądany wymiar.​

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania