Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na praktyczne, nowoczesne i eleganckie rolety wolnowiszące, dostępne w naszym asortymencie w licznych kolorach oraz wzorach. To dekoracje okienne pasujące do wystroju każdego wnętrza – zarówno tego, utrzymanego w stylizacji nowoczesnej, jak i pomieszczenia, w którym dominuje elegancja i klasa.

Dostępne w ofercie rolety wolnowiszące charakteryzuje najwyższa jakość wykonania. Do ich produkcji użyliśmy wysokogatunkowych komponentów i materiałów. Istotne jest także odpowiednie dobranie mechanizmu do rozmiaru rolety. Oczywiście pomagamy dobrać mechanizm jego kolor oraz kolor materiału podczas pomiaru rolety. Najczęściej wybierane przez naszych klientów są materiały z podstawowej kolekcji, jednak godne uwagi są także materiały wzorzyste o te zaciemniające w 100%.

Dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów, oferujemy fachowe doradztwo w doborze odpowiednich produktów i z pewnością znajdziemy rozwiązanie pasujące do każdego okna.

Najważniejsze cechy:

  • Dzięki prowadnicom żyłkowym ( opcjonalnie ) po uchyleniu okna tkanina przylega do szyby
  • Możliwość montażu w systemie przyszybowym lub w systemie naokiennym.
  • Osprzęt w kilku kolorach.
  • Metalowe uchwyty i mocne mechanizmy zapewniają solidne mocowanie rolety do podłoża
  • Duże rozmiary rolet nawet do 500cm szerokości ( zastosowania do dużych obiektów )

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania