Okna w pokoju dziecięcym

0

Dobranie odpowiednich osłon okiennych ogólnie nie jest łatwe. Sprawa komplikuje się jednak jeszcze bardziej, gdy chcemy zastosować perfekcyjne rozwiązanie do pokoju naszych pociech. Dodatkowo czasami nie zdajemy sobie sprawy jak ważne jest, by pamiętać nie tylko o zastosowaniu, ale także używaniu odpowiednich osłon. Małe dziecko nie jest przecież w stanie samo wstać i zasłonić okno, gdy razi je słońce. Dziś nieco o nowych MARKIZACH FAKRO i ROLETACH ZEWNĘTRZNYCH

POKÓJ NA PODDASZU

W tym przypadku mamy do czynienia z dodatkowym problemem – nie tylko rażącym słońcem. W okresie letnim przez okna dachowe pomieszczenia nagrzewają się jeszcze bardziej nic zwykle. Na szczęście możemy temu zapobiec.

Współczesna technologia, nawet w przypadku rolet daje nam możliwość zaskakujących zastosowań. Nasz nowy produkt – MARKIZY FAKRO, to rolety, które możemy znaleźć w wersji dedykowanej dla stolarki pionowej, jak i dachowej. W ofercie naszego sklepu, znajdziesz produkty stworzone specjalnie do zastosowania na okna połaciowe.

Dlaczego MARKIZY FAKRO są tak innowacyjne?

Wykonane są ze specjalnego materiału siatkowego, który prześwituje, ale nie pozwala na nagrzewania pomieszczenia, skutecznie blokując niechciany wzrost temperatury. Dodatkowo dzięki wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, materiał ten pozwala na montowanie rolet na zewnątrz, dzięki czemu nasze okno zyskuje estetyczny wygląd.

POKÓJ NA PARTERZE

Jeżeli chodzi o pokój na parterze, nie podlega wątpliwości, że nie możemy sobie pozwolić na prowizoryczne rozwiązania. Osłona okienna musi nie tylko chronić przed słońcem i nagrzewaniem, ale również stanowić ewentualną barierę przed włamaniem. Dla nas wybór jest oczywisty – ROLETY ZEWNĘTRZNE. Nie znajdziemy lepszej osłony do tego typu zastosowania.

Więcej porad wkrótce! Zostań z nami w kontakcie i dołącz do naszej społeczności na FACEBOOKU!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *