Drewniane żaluzje nadają pomieszczeniu klasycznego, stylowego wyglądu, uroku i niepowtarzalności. Doskonałe do eleganckich wnętrz. Wykonane z naturalnego selekcjonowanego drewna, żaluzje te dostępne są w dwóch szerokościach lameli (50 i 25 mm) oraz kilkunastu kolorach co pozwala je dopasować do niemal każdego wnętrza.

W ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszą się żaluzje drewniane o szerokości lameli 50 mm. W tym rozmiarze są one doskonałym dopełnienie stylowych i eleganckich wnętrz.

Oprócz tego oczywiście spełniają swoje pozostałe funkcje – służą do częściowego lub całkowitego zaciemnienia pomieszczenia a także chronią je przed nagrzaniem w gorące letnie dni i przed utratą ciepła w zimie. Pozwalają na większy komfort pracy przy komputerze czy oglądania telewizji w słoneczne dni. Zimą przy zastosowaniu żaluzji temperatura pomieszczenia podnosi się o ok. 2°C.

Dla wszystkich którzy cenią sobie naturalne piękno i niebanalne rozwiązania, polecamy żaluzje drewniane lub bambusowe o szerokości lameli 50 mm. Idealnie wpasowują się w estetykę nowoczesnych wnętrz jak i tradycyjnych przestrzeni. Montowane najczęściej do sufitu lub ściany ze względu na ciężar i wysokość żaluzji jaką zajmuje po złożeniu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszyskie pytania