Roleta rzymska to roleta która w szczególny sposób zdobi okno pełniąc rolę firanki lub zasłony w zależności od tego jaki materiał zastosuje się do jej uszycia. Oczywiście można zastosować dwie rolety, zamontowane do sufitu jedna przed drugą. Wtedy będą spełniały funkcję firany i zasłony. Niewątpliwie najlepszą dekoracją pomieszczenia będzie roleta uszyta z materiału wzorzystego.

Nowoczesny mechanizm pozwala na szybkie podnoszenie rolety na dowolną wysokość. W ofercie posiadamy kilka różnych mechanizmów do rolet rzymskich, jednak główne różnice polegają na tym że materiał podnoszony jest za pomocą sznurka ( tak jak w żaluzji automat blokujący ) a w drugim mechanizmie podnosimy materiał za pomocą łańcuszka (tak jak w rolecie materiałowej) Nowoczesnymi, wygodniejszymi, a przez to częściej kupowanym mechanizmem jest mechanizm łańcuszkowy.

Rolety wykonujemy na niemal każdy wymiar z naszego materiału lub powierzonego przez klienta. Szyjemy także firany tak aby rolety rzymskie i firany tworzyły komplet z jednakowego materiału. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Najważniejsze cechy:

  • Tradycja i nowoczesność
  • Dekoracyje i chroniące przeym wzrokiem
  • Elegancja i dyskrecja
  • Podnoszone i opuszczane za pomocą koralików łączą w sobie cechy rolet materiałowych oraz firan lub zasłon
  • Możliwość połączenia różnych rodzajów i kolorów materiałów w jednej rolecie
  • Dodatkowym atutem jest zastosowanie tkanin typu BLACKOUT, całkowicie nieprzepuszczających światła

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania