Coraz częściej w nowoczesnym budownictwie stosuje się plisy, które łączą w sobie najlepsze cechy użytkowe rolet oraz żaluzji. A przy tym wyróżniają się doskonałymi walorami estetycznymi, wzbogacając każde wnętrze – niezależnie od zastosowanej aranżacji. Z pewnością znajdą one uznanie w śród ludzi ceniących sobie komfort użytkowania i prostotę obsługi. Godne uwagi są także najwyższej klasy materiały użyte do produkcji naszych plis. Niewątpliwie dużym atutem są materiały z powłoką odbijającą ciepło, ponieważ chronię przed nagrzaniem się pomieszczeń.

Główną zaletą tego rodzaju rozwiązań jest zastosowanie mechanizmu góra-dół, umożliwiającego regulację położenia plisy, a przez to wpływać na ilości światła w pomieszczeniu. Montowane są w przestrzeni przyszybowej, dlatego pozwalają bez żadnych przeszkód otwierać okno lub drzwi. Plisy mogą być obsługiwane przy pomocy sznurków, choć najpopularniejszą metodą obsługi jest przesuwanie za uchwyt na listwie dolnej bądź górnej. Dlatego plisę można zatrzymać na dole na środku lub na górze. Rozciągnąć od góry w dół i od dołu w górę, w przeciwieństwie do rolet które opuszczane są tylko od góry.

Zajmujemy się produkcją żaluzji plisowanych w związku z tym możemy wykonać niemal dowolny rozmiar i kształt , oczywiście do ich maksymalnych wymiarów produkcyjnych. W naszej ofercie jest blisko 300 materiałów do wyboru, które z pewnością zaspokoją wymagania każdego klienta. Plisy ze względu na swą uniwersalność z pewnością znajdą zastosowanie w domach, biurach, a przede wszystkim w mieszkaniach na osiedlach gdzie istnieje potrzeba zasłonięcia się od sąsiadów.

Najważniejsze cechy:

  • możliwość przesuwania plisy od dołu do góry
  • aluminiowa konstrukcja
  • duży wybór materiałów
  • nie ogranicza otwarcia okna
  • dostępne materiały z warstwą odblaskową

Solar kraków

Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania