Rolety Kraków – Żaluzje Kraków-SOLAR

Zależy nam na tym, aby zapewnić Ci jak najlepszą obsługę i spełnić Twoje oczekiwania. Dlatego serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszym sklepem. Wierzymy, że rozmowa ta pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby oraz udzielić kompleksowej i spersonalizowanej pomocy.

 

Zadzwoń do nas już teraz, a nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Ci wszelkich informacji oraz drogą e-mailową wstępnie wycenią usługę. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gotowi służyć pomocą i zapewnić Ci satysfakcję z naszych produktów oraz usług.

Informacje Kontaktowe

Solar Rolety

ul. Klimeckiego 14/B, 30-706 Kraków

(Przed przyjazdem do sklepu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.)

Godziny pracy:

Poniedziałek–Piątek: 09:00–18:00
Sobota: 09:00–13:00 Niedziela: nieczynne

NIP 678-131-71-36

Wyślij nam wiadomość


    Wyrażam zgodę, że dane podane w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Administratorem danych osobowych jest JANUSZ SMOLEŃ SOLAR, ul. Stanisława Klimeckiego 14/PAW. B, 30-706 Kraków. Podstawa prawna przetwarzania danych art. 23 ust. 1 pkt 3 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 2002 r. nr 101 poz. 926, z późn. zmian.). Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich aktualizowania lub poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak brak niektórych danych może uniemożliwić przesłanie niniejszego formularza*

    ROLETY KRAKÓW (Rolety Kraków - Żaluzje Kraków - Plisy Kraków - Moskitiery - SOLAR)